REKLAMA

Prezent dla obcokrajowca

00:00, 18.12.2017 | artykuł sponsorowany
REKLAMA
Skomentuj
Fot. materiał partnera

Święta to fantastyczna okazja, by przypomnieć zagranicznym przyjaciołom, że pamiętamy o nich nie tylko w czasie wspólnie spędzanych wakacji. Drobny upominek lub nietypowe życzenia wprawią ich w dobry nastrój, a przy okazji mogą pomóc im dowiedzieć się ciekawych rzeczy na temat polskiej kultury.

Książka kucharska

świat w pięciu smakach

Pewnie nie przekonamy Włocha ani Francuza do zmiany zdania nad wyższością ich potraw wobec reszty kuchni świata, jednak każdy czasem szuka jakiegoś urozmaicenia. Jeśli przygotowywaliście kiedyś dla zagranicznych gości polskie pierogi czy placki - z dużym prawdopodobieństwem zechcą kiedyś odtworzyć te smaki w swoim domu.

Pomoże im w tym książka kucharska z polskimi specjałami przetłumaczona na angielski lub rodzimy język Twoich bliskich. Wyślij im ciekawą edytorsko książkę sięgającą po kuchnię o polskich korzeniach.

Wideo od Mikołaja

banalnie proste, niebanalnie cudowne

Zależy Ci na naprawdę oryginalnej niespodziance? Stwórz niecodzienne Wideo od Mikołaja, które pomoże Ci złożyć życzenia od serca. Po otworzeniu maila z tajemniczym linkiem oczom Twojego odbiorcy ukaże się Mikołaj w jego lapońskim domu. Święty w iście świątecznej scenerii przywita się po imieniu z adresatem filmu. Sprawdzi w swojej księdze jak zachowywał się przez ostatni rok…

i skomentuje kilka faktów z jego życia. Twój bliski będzie miał okazję poczuć się przez chwilę jakby naprawdę był w domu Mikołaja pośród jego wesołych domowników. Jak wykonać takie wideo? Wszystko jest dziecinnie proste - pełną instrukcję znajdziesz na stronie www.listymikolaja.pl. Co ważne, możesz stworzyć także film w języku angielskim, niemieckim i francuskim czy włoskim!

Polska Sztuka Ludowa

kolorowo, narodowo

Pamiątki i bibeloty z polskim motywem? Mogą oczywiście zostać potraktowane jako zbędny gadżet, jednak praktyczny przedmiot w folkowym stylu ma szansę na dłużej zaistnieć w pamięci bliskich i przypominać i czas spędzony w naszym kraju. Folkowa rękawica kucharska? Tradycyjna polska chusta? Kwiecisty parasol? A może ludowe zabawki dla dziecka? Każda z tych rzeczy idealnie nadaje się na świąteczny prezent, pod warunkiem, że została wyprodukowana u zaufanego producenta. Podróbki sprzedawane w podziemnych pasażach mogą nie przynieść spodziewanego efektu.

List Od Mikołaja

głęboka czerwień koperty zapada w pamięć

Widujesz się ze swoimi bliskimi bardzo rzadko? Pomyśl o nieco bardziej osobistym prezencie, który wzbudzi więcej emocji niż kolejna książka czy płyta. Możesz przykładowo wysłać do nich list od Świętego Mikołaja, w którym przemycisz wiele zabawnych historii z Waszych wspólnych przygód. Co jeśli nie masz talentu pisarskiego? Nic nie szkodzi - liczą się dobre chęci. Spośród wielu gotowych szablonów na stronie www.listymikolaja.pl możesz wybrać treść odpowiednią dla dorosłego, małego dziecka, męża lub żony. Atrakcyjny edytorsko list od Mikołaja możesz wysłać wraz z Dyplomem Grzecznego Dziecka w uroczej, ozdobnej kopercie o pięknym czerwony kolorze. Uśmiechający się z koperty Mikołaj nie pozwoli Ci myśleć o niczym innym!

Telegram

wiadomość w starym stylu i nowoczesnej oprawie

Żadne życzenia nie posmakują lepiej niż te z czekolady. Wyślij krewnym telegram ułożony z czekoladowych literek, a z pewnością docenią każde słowo. Takim rodzajem pisma możesz złożyć dowolną treść. Choć prawdopodobnie nie przetrwają próby czasu tak jak kartki papierowe, to zapadną w pamięć i wywołają szczery uśmiech! Obawiasz się, że Twój prezent roztopi się podczas dłuższej podróży? Do czekoladek możesz dołączyć specjalną folię chłodzącą, Twoja niespodzianka dotrze do odbiorcy w niezmienionej formie!

Święta, to czas oddechu od codziennych spraw i relaksu w gronie najbliższych. Choć nie z wszystkimi możemy się zobaczyć, zawsze możemy okazać swoją pamięć w niebanalny sposób! Wesołych, rodzinnych Świąt!

(artykuł sponsorowany)
REKLAMA
REKLAMA
© kolniak24.pl | Prawa zastrzeżone | 2018