REKLAMA

Powiatowe Igrzyska Dzieci oraz Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Drużynowych Biegach Przełajowych

12:20, 31.10.2017 |
REKLAMA
Skomentuj

28 października na trasach biegowych obok bazy harcerskiej w Koźle zostały przeprowadzone Powiatowe Igrzyska Dzieci oraz Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Drużynowych Biegach Przełajowych.

Wzięło w nich udział ponad 300 uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych z terenu powiatu kolneńskiego. 3 najlepsze szkoły w kategorii dziewcząt i chłopców szkół podstawowych oraz 6 najlepszych indywidualnie zawodników uzyskało awans do półfinału wojewódzkiego.

W kategorii dziewcząt wyniki przedstawiają się następująco:

 I - Turośl

II - Grabowo

III – Stawiski

Indywidualnie

2007

Bastek Daria Ptaki

Mazgoła Maja Turośl

Świderska Oliwia Grabowo

Zyskowska Oliwia Lachowo

Mroczkowska Julia Grabowo

Wiszowata Julia SP 1 Kolno

2006

Charubin Natalia

Ptaki

Resko Oliwia Stawiski

Wiszowata Julia Grabowo

Łojewska Martyna Stawiski

Piątek Oliwia Turośl

Włodkowska Klaudia Lachowo

2005

Sokołowska Paulina Stawiski

Wiszowata Natalia Grabowo

Napiórkowska Agnieszka Stawiski

Bałdyga Oliwia Turośl

Kozikowska Ewelina Stawiski

Brzózka Weronika Grabowo

Wśród chłopców następująco:

I - SP 2 Kolno

II - SP Lachowo

III - SP Stawiski

Indywidualnie:

2007

Banach Sebastian SP 2 Kolno

Pomichowski Jakub SP 1 Kolno

Kowalski Piotr  Stawiski

Sokołowski Mateusz Grabowo

Dęby Kacper Stawiski

Ptak Sebastian SP 2 Kolno

2006

Nerkowski Paweł Stawiski

Kowalewski Tobiasz SP 2 Kolno

Chojnowski Jakub Stawiski

Chrostowski Jakub Lachowo

Pędzich Jaromir SP 2 Kolno

Parda Maciej Turośl

2005

Nerkowski Paweł Stawiski

Kowalewski Tobiasz SP 2 Kolno

Chojnowski Jakub Stawiski

Chrostowski Jakub Lachowo

Pędzich Jaromir SP 2 Kolno

Parda Maciej Turośl

W Igrzyskach Młodzieży Szkolnej każdy rocznik klasyfikowany był indywidualnie, a najlepszy wynik danej grupy klasyfikował szkołę. W tej sytuacji klasyfikacja końcowa szkół przedstawia się następująco:

Dziewczęta:

I – Stawiski

II – Ptaki

III – Turośl

Chłopcy

I – Stawiski

II – Mały Płock

III – Lachowo

Zaś wyniki w poszczególnych grupach wiekowych wyglądają następująco:

Dziewczęta

Rocznik 2004

I - Ptaki

II - SP 2 Kolno

III - Lachowo

ind.

1. Zadroga Natalia - Leman

2. Pieloch Dominika - Ptaki

3. Bugnacka Wiktoria - Turośl

4. Piekarska Magdalena - Ptaki

5. Charubin Martyna - SP 2 Kolno

6. Sielawa Kamila - SP 1 Kolno

rocznik 2003

I - Stawiski

II - Turośl

III - Kolno

ind.

1. Stankiewicz Ewelina - Stawiski

2. Żebrowska Oliwia - Grabowo

3. Tereszczak Karolina - Stawiski

4. Rakowska Iza - Stawiski

5. Pieloch Magdalena - Turośl

6. Szulc Wiktoria – Stawiski

rocznik 2002

I - Turośl

II - Zabiele

III - Kolno

ind.

1. Szablak Katarzyna - Turośl

2. Skrodzka Paulina - Grabowo

3. Filipkowska Weronika - Grabowo

4. Sielawa Gabriela - Kolno

5. Patalan Magdalena - Turośl

6. Miszczak Wiktoria – Stawiski

Chłopcy

2004

I - Lachowo

II - SP 1 Kolno

III - Mały Płock

ind.

1. Olszewski Bartosz - Leman

2. Bastek Konrad - Ptaki

3. Zyskowski Klaudiusz - Lachowo

4. Cudakiewicz Mikołaj - Ptaki

5. Sokołowski Kornel - SP 1 Kolno

6. Święszkowski Mateusz - SP 1 Kolno

2003

I - Stawiski

II - Turośl

III - Kolno

ind.

1. Nowak Bartosz - Grabowo

2. Barżykowski Patryk - Stawiski

3. Martysiuk Kacper - Stawiski

4. Nerkowski Piotr - Stawiski

5. Kotowski Łukasz - Stawiski

6. Czyż Tomasz – Turośl

2002

I - Mały Płock

II - Turośl

III - Stawiski

ind.

1. Cwalina Bartosz - M. Płock

2. Mroczkowski Piotr - Grabowo

3. Rybka Mateusz - M. Płock

4. Malinowski Dawid - M. Płock

5. Dobrowolski Rafał - Turośl

6. Łazarczyk Sebastian - Turośl

Przewodniczący PSZS w Kolnie

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© kolniak24.pl | Prawa zastrzeżone | 2017