REKLAMA

Poznaliśmy zwycięzców turnieju tenisa stołowego w Zabielu

08:09, 07.11.2017 |
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Archiwum organizatora

W minioną niedzielę (5 listopada) w Szkole Podstawowej w Zabielu odbył się kolejny Jesienny Turniej Tenisa Stołowego.

W zawodach wzięło udział 65 tenisistów. Turniej rozegrano w czterech kategoriach wiekowych.

Gmina Kolno ufundowała nagrody: zawodnicy z podium otrzymali puchary i medale, a zdobywcy dalszych  miejsc dyplomy .

Wyniki

Szkoły podstawowe:

Najmłodszy uczestnik – Aleks Prusinowski  (7)   SP 2 Kolno

Dziewczęta :                                                                                             

I -  Zuzanna Połomska   SP 1 Kolno                             

II – Magdalena Poreda  SP Janowo                             

III – Wiktoria Smaka  SP Czerwone                            

IV – Amelia Modzelewska  SP 1 Kolno                        

Chłopcy:

I – Patryk Chrzanowski  SP 2 Kolno

II – Jakub Makarewicz  SP 1 Kolno

III – Norbert Zuzga   SP Janowo

IV – Łukasz Chrostek  SP Janowo                                                                                       

V – Bartosz Chodnicki  SP Lachowo                                                                                      

VI – Damian Świderski SP Zabiele

Klasy VII i gimnazjalne:

Dziewczęta:

I – Aleksandra Banach  SP Zabiele                              

II – Natalia Bajkowska  SP Zabiele                            

III – Daria Remiszewska   SP Zabiele                           

IV – Katarzyna Sekścińska   SP Zabiele                     

 Chłopcy:

I – Szymon Prusinowski  SP 2 Kolno

II – Marcin Ałajko  SP Zabiele

III – Kacper Boć  SP Zabiele

IV – Jakub Jermacz SP Czerwone                                                                                  

V – Tomasz Banach  SP Zabiele                                                                                 

VI – Krystian Kryszajtys  SP Wykowo

Szkoły ponadgimnazjalne:

Dziewczęta:

I – Paulina Grzymała ZST Kolno                                

II – Anna Trzcinka ZST Kolno                                     

Chłopcy:

I – Jakub Dębkowski ZST Kolno

II – Szymon Jermacz ZST Kolno                                                                                  

III – Tomasz Nerkowski ZST Kolno

 IV – Szymon Kozioł – ZSZ Pisz                                                                                    

V – Jakub Dziczek  ZST Kolno                                                                                      

VI – Mateusz Szymański ZSEiO Łomża

Open:

Kobiety:

I – Aleksandra Kowalczyk Janowo                             

II – Natalia Kordal  Janowo                                         

III – Joanna Sekścińska Kolno                                     

Mężczyźni:

I – Damian Tyszka Kolno

II – Mirosław Gołaś Borkowo

III – Łukasz Banach Czerwone                                                                                   

IV – Szymon Rolka Kolno                                                                                      

V – Mateusz Wiśniewski Wykowo                                                                                      

VI – Mateusz Rybak Filipki Duże

 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© kolniak24.pl | Prawa zastrzeżone | 2017