Zamknij
REKLAMA

Zwycięstwo piłkarzy Orła Kolno w spotkaniu ze Spartą Szepietowo

09:53, 12.02.2018 |
REKLAMA
Skomentuj

W swoim drugim meczu kontrolnym w ramach przygotowań do rundy wiosennej rozgrywek IV ligi piłkarze Orła Kolno wygrali w sobotę w Zambrowie z drużyną Sparty Szepietowo  3:2 (1:1).

Bramki dla naszego zespołu strzelili:  R. Jurczyk. A. Gwiazda, D. Łazarczyk.  

– Mecz rozpoczął się od ataków podopiecznych Ireneusza Piwko, czego efektem był gol strzelony przez Radka Jurczyka – informuje Piotr Dąbkowski. – Mimo kilku dogodnych sytuacji nie udało się podwyższyć rezultatu, a w 40 minucie spotkania z rzutu wolnego zespół Sparty doprowadził do remisu. Był to pierwszy celny strzał zespołu z Szepietowa w tej części spotkania na naszą bramkę. 

W drugiej połowie zespół z Kolna w dalszym ciągu atakował, stwarzając kilka okazji bramkowych.

– Po dwóch z nich Adrian Gwiazda i Damian Łazarczyk  wyprowadzili nasz zespół na prowadzenie – podsumowuje Dąbkowski. – Cały mecz zakończył się wynikiem 3:2 dla Orła.  

Kolejny sprawdzian nasz zespół rozegra w Suwałkach  18 lutego. Przeciwnikiem będzie drużyna Wigier II Suwałki. 

Skład Orła: A. Bikowski,  K. Grala, D. Grala, P. Ossowski, R. Jurczyk, A. Gwiazda,  K. Olszak, Cz. Sadłowski. D. Łazarczyk, Piwko, zaw. testowany
Ponadto grali: A. Ałajko, Szymański, Dziczek, zaw. testowany

 W kadrze Orła  na to spotkanie zabrakło z różnych powodów kilku zawodników m.in.: G. Sielawa, P. Sielawa, Ł. Sadowski, R. Brzeziński, D. Zduńczyk, P. Prusinowski, A. Grygoriew. 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

zz

0 2

Tacy piłkarze jak Ziarno i Dziczek pochodzą z Kolna bądź okolic/ 16:28, 12.02.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© kolniak24.pl | Prawa zastrzeżone | 2018