REKLAMA

Piętnaście lat EuroAdasia. W Ogólniaku zorganizowano akcję pisania listów

10:49, 18.12.2017 |
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Archiwum szkoły

W miniony piątek w naszej szkole członkowie SKE EuroAdaś po raz trzeci zorganizowali Maraton Pisania Listów. Już od rana w szkolnym MCI każdy mógł napisać list w obronie osoby, której prawa są łamane.

Bardzo dziękujemy wicestaroście panu Robertowi Nadara, przewodniczącemu Rady Miasta Kolno panu Mieczysławowi Śniadach, pani Bogumile Skrodzkiej oraz młodzieży ZST z opiekunką panią Iwoną Kozikowską – za przyłączenie się do naszej akcji. Wspólnie napisaliśmy 74 listy i mamy nadzieję, że dzięki nim sytuacja choć jednej osoby ulegnie polepszeniu.
Tego dnia odbyły się również obchody 15-lecia Szkolnego Klubu Europejskiego EuroAdaś. Apel przygotowany przez panią Katarzynę Kiełczewską oraz panią Magdalenę Banach poprowadzili uczniowie naszego liceum. Przedstawili historię EuroAdasia od momentu powstania do dnia dzisiejszego.

Podczas uroczystości nie mogło zabraknąć założycielki i pierwszego opiekuna klubu - pani Bogumiły Skrodzkiej, na której ręce zostały złożone podziękowania. Wyrazy wdzięczności otrzymała również pani Katarzyna Kiełczewska – obecny opiekun SKE.

Zwieńczeniem uroczystości był pyszny tort. Mamy nadzieję, że nasz klub jak w latach ubiegłych – będzie się nieustannie rozwijał. Przygotowywana jest również wymiana z Hiszpanią, która odbędzie się na przełomie marca i kwietnia.

KK 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© kolniak24.pl | Prawa zastrzeżone | 2018