REKLAMA

Podziękowania

00:44, 05.01.2017 |
REKLAMA
Skomentuj

W związku z zaistniałym zdarzeniem tj. pożarem w naszej restauracji „Dwór Rogiński” w dniu 2 stycznia 2017 chcielibyśmy serdecznie podziękować strażakom, którzy błyskawicznie zjawili się na miejscu akcji i podjęli działania mające na celu ugaszenie pożaru i niedopuszczenie do jego dalszego rozprzestrzeniania się na pozostałą część budynku.

Dziękujemy Komendantowi Powiatowemu PSP w Kolnie mł. bryg. mgr. inż.  Lechowi Kowalczyk, zastępcy Komendanta Powiatowego PSP w Kolnie bryg. mgr. inż. Pawłowi Pupek, zastępom z JRG PSP Kolno, OSP KSRG Zabiele, OSP KSRG Lachowo, OSP KSRG Turośl, OSP KSRG Mały Płock, grupie operacyjnej z Komendy Wojewódzkiej PSP w Białymstoku.

Wyrazy wdzięczności i podziękowania kierujemy do naszych sąsiadów bliższych i dalszych, naszych znajomych, naszych rodzin i innych osób, które w jakikolwiek sposób pomogły nam uprzątnąć i zabezpieczyć budynek restauracji i teren wokół niego oraz, że były i są z nami w tym trudnym dla nas czasie.

Dziękujemy również wszystkim wspaniałym ludziom, w tym naszym fantastycznym pracownikom, którzy wspierają nas ciepłym słowem i podtrzymują nas na duchu w tej trudnej dla nas sytuacji.

Gorące podziękowania należą się też pani Monice, naszej sąsiadce, która zawiadomiła straż pożarną.

Jeśli kogoś pominęliśmy to bardzo przepraszamy, prosimy o wyrozumiałość i dziękujemy bardzo serdecznie.

Monika i Michał Rogińscy

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© kolniak24.pl | Prawa zastrzeżone | 2018