Promuj to ogłoszenie

Lekarz Weterynarii

Data dodania: 2017-12-07 11:49:28ID: 2435

rekrutacja@phkonrad.pl

(miejsce pracy Podlaskie, Łomża )

P.H. Konrad jest firmą zajmującą się obrotem jałowicami hodowlanymi, , importem nasienia buhajów, importem warchlaków, skupem tuczników oraz skupem i sprzedażą bydła rzeźnego.
W związku z dynamicznym rozwojem jednego z działów obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Lekarz Weterynarii

Opis stanowiska
• opieka medyczna
• profilaktyka weterynaryjna, szczepienia, leczenie, obserwacja zwierząt
• dbanie o zdrowie i kondycję zwierząt
• prowadzenie gabinetu
• prowadzenie dokumentacji
Wymagania
• ukończone studia weterynaryjne
• prawo wykonywania zawodu
• łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętność pracy w zespole
• rzetelność i sumienność, dobra organizacja pracy
• prawo jazdy kat. B.
Oferujemy
• umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
• atrakcyjne warunki finansowe;
• zakwaterowanie;
• pracę w stałych godzinach;
• narzędzia pracy

Dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres e-mail:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".