10:31, 16.11.2017
Największy Turniej piłkarski dla dzieci w Europie swym patronatem objęło Ministerstwo Edukacji Narodowej oraz Ministerstwo Sportu i Turystyki, a honorowy patronat nad XVIII edycją sprawuje Prezydent RP – Andrzej Duda. Głównym Sponsorem rozgrywek organizowanych przez Polski Związek Piłki Nożnej od 11 lat jest firma Tymbark, a od zeszłej edycji Brązowym Sponsorem została firma Electrolux. Głównym celem zmagań jest popularyzacja sportu i aktywności fizycznej wśród najmłodszych. W dotychczasowych edycjach Turnieju łącznie zgłoszonych zostało blisko 2 miliony dzieci.
1
09:16, 13.11.2017
Następny mecz Orzeł Kolno rozegra na swoim boisku z Promieniem Mońki (19 listopada). Przeciwnik zajmuje 14 miejsce i ma 2 punkty straty do Orła.
13:46, 08.11.2017
Bez wątpienia jest to dużą zasługą Kolneńskiego Ośrodka Kultury i Sportu, który każdego roku organizuje dla nich naukę jazdy.
08:09, 07.11.2017
W zawodach wzięło udział 65 tenisistów. Turniej rozegrano w czterech kategoriach wiekowych.
2
13:18, 06.11.2017
Druga kolejka Miejskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Kolno bez wątpienia przebiegła pod dyktando Marka Cichego.
16:51, 05.11.2017
Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 0:4. Dla gości strzelali: Jan Pawłowski (2), Adam Butkiewicz i Przemysław Panek.
12:20, 31.10.2017
28 października na trasach biegowych obok bazy harcerskiej w Koźle zostały przeprowadzone Powiatowe Igrzyska Dzieci oraz Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Drużynowych Biegach Przełajowych.
6
17:04, 30.10.2017
Rozpoczęła się siódma edycja Halowej Ligi Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Kolno. 29 października w szranki stanęło 14 drużyn. Już pierwsza kolejka była bardzo interesująca.
14:41, 29.10.2017
W sobotę 28 października trampkarze Orła wysoko wygrali z zespołem ŁKS II Łomża.
14:24, 29.10.2017
Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 3:2. Piłkarze MKS zdobyli gola jeszcze przed upływem pierwszej minuty spotkania. Druga bramka padła w 22 minucie gry. 3:0 było już 29 minucie meczu.
10:41, 27.10.2017
Piłkarze Orła Kolno z rocznika 2006 i 2007 rozegrali w czwartek 26 października mecz ligowy z zespołem Hetmana Tykocin.
07:20, 23.10.2017
W zawodach wzięły udział 4 drużyny. Piłkarze Orła Kolno wygrali wysoko trzy spotkania oraz jedno zremisowali.
3
19:49, 22.10.2017
Mecze Orła Kolno z Warmią Grajewo zawsze wzbudzały wiele emocji. Tak też było 22 października na Stadionie Miejskim w Kolnie.
19:10, 22.10.2017
Młodzi piłkarze z Kolna dominowali przez całe spotkanie i mogli wygrać jeszcze wyżej, ale niemiłosiernie pudłowali w dogodnych sytuacjach.
17:44, 21.10.2017
W Senioriadzie wzięły udział cztery zespoły. Kolnianie okazali się najlepsi. Minimalnie ustąpili im miejsca seniorzy z Baranowa.