04:59, 22.09.2017
Tak jak w poprzednich latach w rozgrywkach uczestniczyć mogą Szkoły Podstawowe, Uczniowskie Kluby Sportowe, Akademie Młodych Orłów, a także organizacje prowadzące działalność sportowo-edukacyjną. W tym roku, po raz pierwszy w historii, do rywalizacji mogą przystąpić również Kluby Sportowe, rejestrując zawodników według zasad zawartych w regulaminie turnieju. Za udział każdej drużyny w rozgrywkach opiekunowie otrzymają oryginalną koszulkę treningową. Pierwsze mecze zostaną rozegrane już w październiku.
1
21:14, 17.09.2017
Sparta 1951 Szepietowo pokonała Orła 3:0 (0:0). KKS zajmuje obecnie 14 miejsce w tabeli IV ligi.
08:09, 17.09.2017
Kolneńscy piłkarze stracili 16 września aż 7 bramek, sami nie zdobywając nawet jednej.
19:57, 13.09.2017
Spotkanie było rozgrywane w ramach 3. rundy Pucharu Polski. Zespół gości okazał się lepszy tego dnia i pokonał gospodarzy 3:1 (0:0).
19:41, 10.09.2017
Goście wypunktowali w niedzielę gospodarzy, ale trzeba przyznać, że wygrali zasłużenie.
12:11, 10.09.2017
Turniej zdecydowanie wygrała drużyna kolneńskich Orlików. W pokonanym polu zostawili cztery drużyny z Łomży.
11:20, 10.09.2017
Oprócz rywalizacji sportowej, najważniejsza dla młodych piłkarzy była dobra zabawa. Emocje udzielały się zwłaszcza rodzicom. którzy ze zdenerwowaniem obserwowali poczynania swoich dzieci.
12:02, 04.09.2017
Skład Orła: A. Ałajko –P. Prusinowski, D. Łazarczyk (88. Korzep), D. Grala, K. Grala, R. Jurczyk (85. Sielawa),M. Nerko (46. Brzeziński), P. Ossowski, Ł. Sadowski, P. Sokołowski, A. Sokołowski.
1
14:39, 02.09.2017
Spotkanie było wyrównane, a o porażce kolneńskich piłkarzy zadecydował błąd defensywy Orła w drugiej połowie meczu.
2
13:54, 02.09.2017
Podopieczni Łukasza Sadowskiego zostali zdeklasowani przez zespół MŁKS Łomża. Na własnym boisku ulegli rywalom aż 0:11 (0:5).
3
14:15, 31.08.2017
W drużynie gości bowiem od 93 minuty była mniejsza niż wymagana liczba zawodników młodzieżowych. Na boisku nie może być mniej, niż dwóch piłkarzy poniżej 21 lat.
12:54, 29.08.2017
Bohaterami imprezy bez wątpienia byli Wiktoria Chutkowska i Michał Świderski. Oboje zwyciężyli w obu kategoriach.
09:26, 28.08.2017
Kolneński Ośrodek Kultury i Sportu zorganizował im zajęcia doskonalenia pływania i oswajania się z wodą.
3
20:37, 27.08.2017
Orzeł zremisował ze Spartą 2:2. Taki rezultat pozostawił pewien niedosyt, ponieważ kolneńscy piłkarze mogli zdobyć 3 punkty. Gospodarze byli dzisiaj zdecydowanie lepsi i dominowali przez całe spotkanie.
8
12:33, 21.08.2017
Na wyjeździe zmierzył się z drużyną Biebrzy Goniądz. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 5:2 (3:1). Bramki dla Orła strzelili: M. Nerko w 30 minucie i A. Gwiazda w 60.