KOKiS organizuje Otwarty Turniej Plażowej Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Miasta Kolno

10:06, 14.07.2017 |
Skomentuj

Ośrodek już raz chciał zorganizować zawody w tym roku, ale niestety nie zgłosiła się odpowiednia liczba drużyn.

Tym razem turniej zaplanowano na 5 i 6 sierpnia (weekend). Mecze rozgrywane będą od godziny 10.00 na boisku do siatkówki plażowej przy krytej pływalni KOKiS w kategoriach: gimnazjum i open.

Zgłoszenie drużyny należy dostarczyć do Kolneńskiego Ośrodka Kultury i Sportu osobiście w kasie obiektów sportowych lub telefonicznie pod numer 602-112-424 do 5 sierpnia.

Drużyna składa się z dwóch zawodników.  Nagrody: puchary za I, II, III miejsce.

Mecze rozegrane będą do dwóch wygranych setów do 21 punktów, set trzeci w przypadku remisu rozgrywany będzie do 15 punktów. Każdej drużynie przysługuje jedna przerwa na żądanie w każdym secie,  a w trakcie trwania rozgrywek obowiązuje zasada fair – play.

W sprawach rozgrywek można kontaktować się z przedstawicielem organizatora Eweliną Dziekońską pod numer telefonu 733-108-747.

Źródło: kokis