Zamknij
REKLAMA

Rozdajemy bilety. Weź udział w konkursie filmowym

21:18, 12.02.2018 |
REKLAMA
Skomentuj

W tym miesiącu Walentynki – święto zakochanych. Z myślą głównie o nich Cinema Lumiere Kino w Twoim Mieście przygotowało dla naszych widzów specjalny repertuar. W lutym będzie grać filmy „Nowe oblicze Greya” i „Plan B”. Dla najmłodszych przygotowano film „Gnomy rozrabiają”.

16 lutego Kino w Twoim Mieście gra w Kolneńskim Ośrodku Kultury i Sportu. Dla Czytelników portalu Kolniak24 mamy bezpłatne wejściówki (po dwa pojedyncze bilety na każdy wyświetlany seans).

Tym razem wprowadziliśmy drobną zmianę w naszym konkursie filmowym. Nie będzie decydowała tradycyjna kolejność. Będziemy bowiem brali pod uwagę nieparzyste wiadomości (licząc od pierwszej nadesłanej). Czyli 1,3,5,7 itd. Przy wyczerpaniu zaproszeń na konkretny tytuł filmu, przesłany email nie będzie liczony.

Zaproszenia trafią do czytelników, którzy prześlą na adres redakcji Kolniaka24 emaila z tytułem wiadomości Kino w Twoim Mieście. Prosimy również o podanie tytułu interesującego Was filmu oraz numer telefonu i zgodę na publikację imienia i nazwiska osoby do której trafi wejściówka.

16.02 (piątek) Kolno

godz. 14:30 Nowe oblicze Greya

godz. 16:30 Gnomy rozrabiają

godz. 18:15 Plan B

godz. 20:00 Nowe oblicze Greya

Bilety normalne kosztują 16 zł, ulgowe 14 zł, dla grup zorganizowanych 12 zł (w razie pytań, co do grup zorganizowanych tel. 502040008). Bilety do nabycia na miejscu przed seansem. Na miejscu można też kupić popcorn, słodycze, napoje itp.

NOWE OBLICZE GREYA

Trzecia część ekranizacji światowego bestselleru - trylogii autorstwa E.L. James. Szczęśliwi Christian i Ana wiodą dostatnie, pełne miłości życie. Codzienność nie zabiła w nich namiętności. Ale nad ich związek nadciągają czarne chmury. Były szef Any, Jack Hyde, który poprzysiągł zemstę, czeka na czas, w którym będzie mógł jej dokonać.

 

reżyseria:    James Foley

scenariusz:  Niall Leonard

gatunek:     Melodramat

produkcja:  USA

czas trwania: 1 godz. 41 min.

PLAN B

Bohaterów poznajemy kilkanaście dni przed walentynkami, w chwili gdy w ich życiu wydarza się coś całkiem nieoczekiwanego - coś, co wywraca je do góry nogami. Sytuacje, z którymi się konfrontują, prowadzą do zaskakujących rozwiązań. Natalia, Mirek, Klara i Agnieszka spotykają na swojej drodze ludzi (i zwierzęta!), którzy dają im nadzieję na to, że trudne początki nieraz prowadzą do odnalezienia prawdziwych uczuć i autentycznych więzi, a w życiu zawsze jest jakiś plan B!

 

reżyseria:    Kinga Dębska

scenariusz:  Karolina Szablewska

gatunek:     Dramat, Komedia

produkcja:  Polska

czas trwania: 1 godz. 25 min.

GNOMY ROZRABIAJĄ

Chloe przeprowadza się wraz z mamą do nowego miasta. Wszystko jest dla niej nowe – dom, miasto, szkoła i znajomi. Stary budynek, w którym razem zamieszkają wydaje się skrywać wiele tajemnic. Jedną z nich jest osobliwa kolekcja krasnali ogrodowych. Pewnego dnia małe figurki ożywają! Okazuje się, że skrzaty są tak naprawdę legendarnymi strażnikami, którzy od wieków bronią świata przed żarłocznymi istotami z innych wymiarów. Dzielna Chloe, wspólnie z nowo poznanym kolegą z sąsiedztwa o imieniu Liam, przyłączają się do akcji. Zwariowane krasnale wraz z dwójką dzieciaków będą musiały poradzić sobie z pozaziemskim zagrożeniem. Bohater tkwi w każdym z nas – trzeba go tylko obudzić!

reżyseria:    Peter Lepeniotis

scenariusz:  Michael Schwartz, Zina Zaflow

gatunek:     Animacja

produkcja:  Kanada

czas trwania: 1 godz. 29 min.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

kolniakkolniak

9 0

Moim zdaniem kino w Kolnie powinno być odnowione i funkcjonować normalnie 21:37, 12.02.2018

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

IgaIga

2 0

wystarczyło by że filmy wyświetlane by były piątek, sobota i niedziela a w tygodniu co najwyżej szkoły mogły by odwiedzać na wyświetlane bajki i filmy. Władze miasta zadbajcie w końcu o kulturę. 14:30, 13.02.2018


GoscGosc

0 0

Tylko kto by przychodził do tego kina oprócz dzieci ze szkół? 16:57, 14.02.2018


REKLAMA
© kolniak24.pl | Prawa zastrzeżone | 2018