Zamknij
REKLAMA

Wybór odpowiedniego fotelika samochodowego w nowym 2018 roku

13:49, 08.01.2018 |
REKLAMA
Skomentuj

Wraz z nastaniem nowego roku 2018, warto zastanowić się nad potrzebami najmłodszych użytkowników samochodów i wyborem odpowiedniego fotelika samochodowego.

W zgodzie z aktualnymi przepisami o ruchu drogowym, fotelik samochodowy jest niezbędnym przedmiotem dla dziecka podróżującego samochodem. Wybór odpowiedniego fotelika samochodowego, jest bardzo istotną sprawą, ze względu na zapewnienie dziecku niezbędnego poczucia bezpieczeństwa podczas jazdy w samochodzie.

Wygoda dziecka podczas jazdy jest równie ważna jak jego bezpieczeństwo, dlatego też odpowiedni fotelik powinien być dla dziecka niezwykle komfortowy. Decydując się na odpowiedni fotelik samochodowy należy wziąć pod uwagę kilka niezbędnych czynników jak na przykład: waga, wiek dziecka, stabilność fotelika, kompatybilność względem samochodu, system bezpieczeństwa fotelika, praktyczność oraz inne niemniej ważne.

Fotelik Maxi Cosi Tobi jest nowoczesnym, funkcjonalnym fotelikiem samochodowym, który jest idealnym rozwiązaniem do rosnącego dziecka o wadze od 9 do 18 kg. Fotelik ten wspaniale dopasowuje się do zwiększających się potrzeb dziecka, dzięki podwyższonemu siedzisku, które zapewni dziecku odpowiednią widoczność poza obręb samochodu. Dla dziecka podróżowanie samochodem to niezwykła przyjemność, dlatego fotelik Maxi Cosi spełnia wszystkie wymagania dotyczące komfortu i bezpieczeństwa podczas jazdy samochodem. Fotelik ten otrzymał wysokie noty w kategorii fotelików, które są montowane pasem bezpieczeństwa.

Trzypunktowe samochodowe pasy bezpieczeństwa wraz z domyślną drogą ich prowadzenia, zapewniają stabilność fotelika na siedzeniu samochodu. Natomiast pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa, zapewniają dziecku optymalną ochronę i prawidłową pozycje ułożenia ciała w foteliku. W celu zapewnienia fotelikowi lepszej stabilności, odpowiednio napięty pas unieruchamiany jest przez dwa zatrzaski, znajdujące się w górnej części fotelika. Wszystkie te zabezpieczenia służą bezpieczeństwu dziecka, które chronią je w przypadku kolizji od frontu oraz z boku samochodu. Bezpieczeństwu sprzyjają także miękkie osłony boczne na wysokości twarzy dziecka oraz dodatkowa osłona główki.

Fotelik Maxi Cosi Tobi jest niezwykle komfortowym fotelikiem dla dziecka, które w zależności od wieku potrzebuje snu w ciągu dnia. Siedzisko fotelika można odchylić w wybranej pozycji, która będzie najlepsza dla dziecka, które podczas podróży ucina sobie drzemkę. System „Easy in” odchylonych na boki szelek, zapewnia łatwe sadzanie i wysadzanie dziecka z fotelika. Fotelik Tobi dostępny jest w kilku wersjach kolorystycznych.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© kolniak24.pl | Prawa zastrzeżone | 2018